logó Kispesti Vass Lajos Általános Iskola
A gyerekeknek két dolgot kell adni: gyökereket és szárnyakat. (Goethe)

Alsó Tagozat versenyeredmények


Tanulmányi versenyek 2017-2018.


Tanuló neve/osztály

KERÜLETI/HELYEZÉS


FŐVÁROSI/HELYEZÉS

ORSZÁGOS/HELYEZÉS

Pethő Adrienn 1.a

Versmondó –Arany minősítés



Szép Regina 1.a

Mesemondó –Arany minősítés



Baranyi Maja 1.b

Versmondó-Bronz minősítés



Katona Milán 1.b


Komplex rajzverseny

6. helyezés


Antalics Alexandra 1.b


Komplex rajzverseny

7. helyezés


Licz-Für Domos 2.a

Szépolvasási –II. helyezés



Licz-Für Domos 2.a

Versmondó-Arany minősítés



Bencsik Zina 2.a

Versmondó-Arany minősítés



Moral-Tánczos Gergő 2.a

Versmondó-Kiemelt arany minősítés



Gribek Lili 2.a

Mesemondó-Arany minősítés



Nagy Csenge 2.a

Zrínyi matematika-VII. hely



Prekopp Panna 2.a


Rajz verseny 6. helyezés


Ignácz Péter 2.b

Sakk verseny-II. hely



Pribék Ádám 2.b

Sakk verseny-III.hely



Gujdár Ádám 2.b


Rajz verseny 8. helyezés


Szugyiczky Anna 2.b


Rajz verseny 10. helyezés


Furman Petra 3.a


Bolyai magyar 19. helyezés


Bogó Níla 3.a


Bolyai Anyanyelvi verseny 19. helyezés


Tánczos Nóra 3.a


Bolyai Anyanyelvi verseny 19. helyezés


Tormási Lili 3.a


Bolyai Anyanyelvi verseny 19. helyezés


Szabó Lőrincz Lilla 3.a


Bolyai verseny 36. helyezés


Majerik Nóra 3.a


Bolyai Természettudományi 36.


Ujj Maja 3.a


Bolyai Természettudományi 36.


Páka Ida 3.a


Bolyai Természettudományi 36.


Kovács Kornél 3.a


Bolyai Matematika 37.


Nagy József 3.a

Kinder –I. helyezés



Antal Ádám 3.a

Kinder-I. helyezés



Varga Emma 3.a

Kinder-II. helyezés



Páka Ida 3.a

Kinder-II. helyezés



Bogó Níla 3.a

Kinder-I. helyezés



Knódel Nóra 3.a

Kinder-I. helyezés



Antal Lili 3.b

Népdal-Arany minősítés



Antal Lili 3.b

Kinder- I.

II.



Antal Zsófi 3.b

Kinder I.



Bachman Zsombor 3.b

Kinder I.

Bolyai Magyar-21. helyezés


Bajzcár Dániel 3.b

Kinder I.

Bolyai Magyar-42. helyezés


Balázs Fruzsina 3.b

Kinder I.



Balogh Bettina 3.b

Kinder I.



Bánóczi Kiara 3.b

Népdal- Arany minősítés



Bánóczi Kiara 3.b

Kinder-I.

II.



Birkás Bence 3.b

Kinder- I.

Bolyai Matematika- 36. helyezés


Birkás Bence 3.b


Bolyai Magyar-7. helyezés


Czágler Maja 3.b

Szépolvasási-Arany minősítés

Bolyai Magyar-7. helyezés


Czágler Maja 3.b

Versmondó-Arany minősítés



Czágler Maja 3.b

Kinder- I. I. II.



Czágler Maja 3.b

Mesemondó-Ezüst minősítés



Czágler Maja 3.b

Népdal-Arany minősítés



Deák Barbara 3.b

Kinder I.



Eőri Kitti 3.b

Népdal- Arany minősítés

Bolyai Magyar- 42. helyezés


Eőri Kitti 3.b

Kinder I. II.



Furkó Bálint 3.b

Kinder I.



Gál Borbála 3.b

Népdal-Arany minősítés

Bolyai Magyar 21. helyezés


Gál Borbála 3.b

Kinder I.



Horváth Péter 3.b

Népdal- Ezüst minősítés



Hirváth Péter 3.b

Kinder I. I.



Jakab Virág 3.b

Kinder I.

Bolyai Magyar 42. helyezés


Kuit Angelina 3.b

Népdal-Arany minősítés



Kuit Angelina 3.b

Kinder I. II. helyezés



László Vivien 3.b

Kinder I.



Nagy Natália 3.b

Népdal-Arany minősítés

Bolyai Magyar 7. helyezés


Nagy Natália 3.b

Kinder I. III.



Petneházi Botond 3.b

Kinder I.



Piliskó Réka 3.b

Kinder I.



Rehák Alexandra 3.b

Népdal-Arany minősítés



Rehák Alexandra 3.b

Kinder I. II.



Simon Anna 3.b

Népdal-Arany minősítés



Simon Anna 3.b

Kinder I. II.



Szabó Marcell 3.b

Népdal-Ezüst minősítés



Szabó Marcell 3.b

Kinder I. II.



Szabó Marcell 3.b

Rajz verseny- I. helyezés

Rajz verseny- VI. helyezés


Várnagy Kristóf 3.b

Mesemondó –Arany minősítés

Bolyai Magyar 21. helyezés


Weszelszky Ami 3.b

Kinder I.



Wimmer Péter 3.b

Szépolvasási-Ezüst minősítés



Wimmer Péter 3.b

Népdal-Ezüst minősítés



Wimmer Péter 3.b

Kinder I. I.



Salamon Anna 3.b

Népdal-Ezüst minősítés



Salamon Anna 3.b

Kinder I. II.



3.c osztály 21 fő


„Környezettudatos karácsony” -Különdíj


Ács Patrik 3.c

Zrínyi matematika



Bertus Ádám Alexander 3.c

Zrínyi matematika



Kiss Lícia 3.c

Szépolvasási-Ezüst minősítés

Zrínyi Matematika 38. helyezés

Zrínyi Matematika-38. helyezés

Kiss Lícia 3.c

Zrínyi Matematika II.

Bolyai Matematika-37.


Kiss Lícia 3.c


Bolyai Magyar-7.


Mayer Márk Bence 3.c

Zrínyi Matematika



Tóthpál Dénes 3.c

Zrínyi Matematika



Török Panka 4.a

Versmondó-Arany minősítés



Török Panka 4.a

Szépolvasási-Ezüst minősítés



Csapatverseny4.a 3fő

Török Panka

Suki Klaudia

Hanol Hermina



Német idegennyelvi-4. helyezés

Csapatverseny 4.a

2 fő

Török Panka Szabó Balázs

Kerületi Könyvtárhasználat-I. helyezés



Csapatverseny 4.a 2 fő

Vajda Zsombor

Török Panka



Kerületi matematika –II. helyezés



Török Panka 4.a


Kerületi nyelvtan-helyesírás-III. helyezés



Gombos Kamilla 4.b

Olvasni jó- I. helyezés



Németh Kinga 4.b

Könyvtárhasználat-I. helyezés



Csapatverseny 4.b

7 fő

Horváth Istvbán

Mátyók Zsófi

Maurer Marcell

Ordasi Brigitta

Parragh Péter

Takács Vivien

Vicsevics Enikő

Kinder II. hely



Papp Gábor 4.c

Szépolvasási-Arany minősítés



Tóth –Eperjessy György 4.c

Versmondó- Arany minősítés



Hódosi Panka 4.c

Mesemondó-Arany minősítés



Miltényi Milán 4.c

Mesemondó- Ezüst minősítés



Csapatverseny 3 fő 4.c

Miltényi Milán

Szűcs Levente

Sziráki Csenge

Helyesírási verseny-III. helyezés



Csapatverseny 2 fő

Szűcs Levente 4.c


Matematika csapat-II. helyezés



Szűcs Levente 4.c


Matematika egyéni- I. helyezés


Tehetségpont- MATEGYE I. helyezés

Fazekas Bence 4.c

Népdal –Ezüst minősítés



Papp Gábor 4.c

Népdal-Ezüst minősítés



Erdei Lőrinc 4.c

Népdal- Ezüst minősítés



Tóth Eperjessy György 4.c


Komplex rajz verseny- IV.helyezés


Csapatverseny 4.c

Eőri Nelli

Makrai Dóra

Lukáts Dávid

Földi Erik


Bolyai Magyar -21. helyezés


Csapatverseny 4fő 4.c

Szűcs Levente

Miltényi Milán

Fülep Richárd

Ilyés levente


Bolyai matematika-17. helyezés


Csapatverseny 3 fő 4.c

Fülep Richárd

Miltényi Milán

Szűcs Levente


Zrínyi matematika- 13. helyezés


Szerző: Webmester

Közzétéve: 2018-11-30 13:18:48

Ahogy a legtöbb honlap, ez a webhely is használ sütiket a weboldalain.