logó Kispesti Vass Lajos Általános Iskola
A gyerekeknek két dolgot kell adni: gyökereket és szárnyakat. (Goethe)

Eredmények 2012/2013.


8.b osztály

Budapesti modern táncfesztivál csapat 1. hely:
Hocza Letícia
Nagy Dorina
Szigl Luca
Vass Nóra

Hocza Letícia
Akrobatikus rock and roll országos egyéni 1. hely
Akrobatikus rock and roll Európa bajnokság csapat 5. hely
4. Korcsoport
Engel Marcell, Molnár Krisztián, Schön Bálint,
Kiss-Németh Alex, Schön Szabolcs, Márton András,
Varga Patrik, Szabó Dániel, Román Dániel,
Búzás Richárd, Tóth Richárd, Somogyvári Edvin,
Villás Ferenc, Kaposi Tamás, Ostrowski Tamás
4. Korcsoport

Szerző: Webmester

Közzétéve: 2017-08-15 17:14:07

8.a osztály

Kerületi magyar szövegértés:
Darai Szabolcs kerületi 2. hely
Sziráki Sarolta kerületi 2. hely
Német OÁTV
Borsos Viktória, Lakatos Petra, Macskásy Éva
Pásztor Gábor, Gulyás Vivien
Ostrowskiné Papp Éva


Kerületi német OÁTV:
Borsos Viktória kerületi 1. hely
Lakatos Petra kerületi 1. hely
Gulyás Vivien kerületi 3. hely
Pásztor Gábor kerületi 2. hely

Kerületi nagypályás bajnokság csapat 2. hely:
Tóth Richárd
Német OÁTV

Szerző: Webmester

Közzétéve: 2017-08-15 17:14:17

7.b osztály

Kerületi kisplasztika:
Lestyan-Goda Katalin kerületi 2. hely

"Decathlon legszebb sportélményem"
Balikó Sarlott Marcella budapesti 1. hely
Borsányi Beatrix budapesti 3. hely

Kerületi nagypályás bajnokság csapat 2. hely:
Román Dániel
Szabó Dániel

Bozsik Program labdarúgás kerületi csapat 3. hely:
Román Dániel
Szabó Dániel

Akrobatikus rock and roll budapesti 1. hely, országos 1. hely:
Hornek Andrea

Balikó Sarlott Marcella (szinkronúszás)
Nemzetközi Hungarian Open 7. hely
Magyar K.Kupa 9. hely
Mikulás Kupa(honvéd) budapesti 3. hely
Eszter kupa budapesti 3. hely

Szerző: Webmester

Közzétéve: 2017-08-15 17:14:31

7.a osztály

Kerületi német versmondó verseny:
Bakonyi Vivien kerületi 2. hely

Kerületi német OÁTV:
Macskásy Éva kerületi 2. hely

Kerületi Hermann Ottó verseny:
Macskásy Éva kerületi 3. hely

Kerületi nagypályás bajnokság csapat 2. hely:
Kaposi Tamás
Márton András
Varga Patrik

Bozsik Program labdarúgás kerületi csapat 3. hely:
Búzás Richárd
Márton András

Kerületi atlétika:
Búzás Richárd magasugrás kerületi 1. hely

Szerző: Webmester

Közzétéve: 2017-08-15 17:14:42

6.c osztály

Kerületi Rajz verseny:
Cao Thi Phuong Thao Laura kerületi 2. hely
Kirschner Aletta kerületi 3. hely

Kerületi Mikulás partizán csapat 3. hely:
Rippa Alexandra
Tóth Natália

Kerületi atlétika:
Schön Szabolcs Gergő magasugrás kerületi 3. hely
Schön Szabolcs Gergő távolugrás kerületi 3. hely
Engel Marcell Levente távolugrás kerületi 1. hely
Engel Marcell Levente 60m síkfutás kerületi 1. hely
Vég Regina magasugrás kerületi 1. hely

Kerületi mezei futóveseny csapat 3. hely:
Botos Marcell
Schön Bálint Csaba
Schön Szabolcs Gergő (egyéni 1. hely)

Kerületi atlétika többpróba csapat 2. hely:
Botos Marcell
Dallos András
Engel Marcell Levente (egyéni összetett 1. hely)
Schön Bálint Csaba
Schön Szabolcs Gergő

Bozsik Program labdarúgás kerületi csapat 3. hely:
Csomor Zsolt
Engel Marcell Levente
Kiss-Németh Alex

Kerületi Mikulás kupa labdarúgás csapat 1. hely:
Botos Marcell
Csomor Zsolt
Engel Marcell Levente
Schön Bálint Csaba
Schön Szabolcs Gergő
Somogyvári Edvin

Kerületi kispályás labdarúgás csapat 1. hely:
Csomor Zsolt
Engel Marcell Levente
Schön Bálint Csaba
Schön Szabolcs Gergő
Somogyvári Edvin

Kerületi nagypályás bajnokság csapat 2. hely:
Botos Marcell
Csomor Zsolt
Engel Marcell Levente
Kiss-Németh Alex
Schön Bálint Csaba
Schön Szabolcs Gergő
Somogyvári Edvin

Kerületi Amatőr Modern Táncfesztivál csapat 1. hely:
Cao Thi Phuong Thao Laura
Kirschner Aletta
Rippa Alexandra
Tóth Natália
Tóth Johanna
3. korcsoport
Schön Bálint, Schön Szabolcs, Csomor Zsolt, Kanyogh János, Somogyvári Edvin Czakó Viktor, Engel Marcell, CzakóTibor Ostrowski Tamás
Bp. 4.

Mizsei MátéKanyogh János, Burgond László, Czakó Viktor, Somogyvári Edvin, Schön Szabolcs, Engel Marcell, Incze Bertold Csomor Zsolt, Schön Bálint, Czakó Tibor, Fehér Bence Ostrowski Tamás
Budapesti Diákolimpia 4. hely
Bp. 4.
4. korcsoport
3. korcsoport

Szerző: Webmester

Közzétéve: 2017-08-15 17:14:53

6.b osztály

Kerületi Mikulás partizán csapat 3. hely:
Hegedűs Anna
Ivicz Nikolett
Légler Bernadett Brigitta
Major Alexandra
Péntek Fanni
Puska Boglárka
Szegletes Tímea Laura
Szép Hajnal Tímea

Kerületi népdaléneklési verseny csapat 1. hely:
Antusek Adrienn
Hegedűs Anna
Ivicz Nikolett
Jámbor Anna
Légler Bernadett Brigitta
Kulcsár Fanni
Major Alexandra
Péntek Fanni
Puska Boglárk
Szegletes Tímea Laura
Szép Hajnal Tímea

Orszgos Fitness Diákolimpia csapat 3. hely:
Szegletes Tímea Laura

Nemzetközi Bécsi Táncfesztivál csapat 2. hely:
Szegletes Tímea Laura

Budapesi Mikulás Fitness Kupa csapat 2. hely:
Szegletes Tímea Laura

Kerületi atlétika:
Kulcsár Fanni távolugrás kerületi 2. hely
Kecskeméti Hergely magasugrás kerületi 1. hely

Bozsik Program labdarúgás kerületi csapat 3. hely:
Bodó Bendegúz

Kerületi Mikulás kupa labdarúgás csapat 1. hely:
Czakó Tibor
Czakó Viktor

Kerületi kispályás labdarúgás csapat 1. hely:
Czakó Tibor
Czakó Viktor

Szerző: Webmester

Közzétéve: 2017-08-15 17:15:02

6.a osztály

Országos német levelező csapat 2. hely:
Ambrózy Bálint
Burgond László
Mizsei Máté

Országos német levelező verseny csapat 4. hely:
Márton Dorka
Sándor Regina

Országos német levelezőverseny csapat 5. hely:
Kuklin Mária
Pap Mia

Bozsik Program labdarúgás kerületi csapat 3. hely:
Berecz Máté
Burgond László
Czibak Benjamin
Incze Bertold
Mizsei Máté

Kerületi nagypályás labdarúgás kerületi csapat 2. hely:
Czibak Benjamin

Kreisz Adrienn
Budapesi Mikulás Fitness Kupa csapat 2. hely
Nemzetközi Bécsi Táncfesztivál csapat 2. hely
Orszgos Fitness Diákolimpia csapat 3. hely
Atlétika többpróba kerületi 1. hely

Ambrózy Bálint
Kerületi GO bajnokság 3. hely
Kerületi sakkdiákolimpia 2. hely
Országos Gomoku 3. hely

Szerző: Webmester

Közzétéve: 2017-08-15 17:15:13

5.c osztály

Országos rugby bajnokság csapat 3. hely:
Rontai Péter Viktor
Tompich Richárd
Varga Dániel

Bozsik Program labdarúgás kerületi csapat 3. hely:
Mándi Renátó Zoltán
Szabó Zoltán
Varga Dániel

Szerző: Webmester

Közzétéve: 2017-08-15 17:15:27

5.b osztály

Kerületi Természetismereti Kaán Károly verseny:
Horváth Zsófia kerületi 1. hely

Az év kétéltűje rajzpályázat:
Lestyan-Goda Zsuzsa országos 3. hely

Hip-Hop:
Brösztl Evelin országos 2. hely

Mágnes Színház színjátszó:
Baladik Anna Bianka országos 2. hely

Kerületi gitárverseny:
Horváth Zsófia 3. hely

Kerületi atlétikai többpróba csapat 2. hely:
Fehér Bence

Kerületi mezei futó verseny csapat 3. hely:
Benkő Máté
Fehér Bence

Bozsik Program labdarúgás kerületi csapat 3. hely:
Benkő Máté

Kerületi kispályás labdarúgás csapat 1. hely:
Kanyogh János Ákos

Szerző: Webmester

Közzétéve: 2017-08-15 17:15:38

5.a osztály

Kerületi német játékos vetélkedő csapat 4. hely:
Ilisz Tibor
Juhász Márton
Nagy Mercédesz
Takács-Nagy Benedek
Varga Lili

Kerületi mezei futó verseny csapat 2. hely:
Bodó Ramóna

Kerületi mezei futó verseny csapat 3. hely:
Takács-Nagy Benedek

Kerületi mikulás partizán csapat 3. hely:
Gönczi Szimonetta

Kerületi atlétikai többpróba csapat 2. hely:
Bodó Ramóna
Eöri Molli

Kinder fesztivál kerületi csapat 1. hely:
Bodó Ramóna
Józsa Melinda
Juhász Ivett
Kiss Viktória
Molnár Dávid
Nagy Mercédesz
Nguyen Khanh Link
Papp Tünde
Varga Lili

Országos rugby bajnokság csapat 3. hely:
Bodó Ramóna
Farkas Anita
Gönczi Szimonetta
Józsa Melinda
Juhász Márton
Kinter Márk
Nagy Mercédesz
Otakomaiya Balázs
Szőke Levente
Takács-Nagy Benedek
Türjei Elek Noel
Varga Lili

Szerző: Webmester

Közzétéve: 2017-08-15 17:15:50