logó Kispesti Vass Lajos Általános Iskola
A gyerekeknek két dolgot kell adni: gyökereket és szárnyakat. (Goethe)

getKeresesHTML

Keresés

Keresett kifejezes:

Országos kompetenciamérés 2017.

Mérési terület 2016 Évfolyam Átlageredmény (megbízhatósági tartomány)
Az intézményben Országosan
Matematika 6. 1518 1497
8. 1600 1612
Szövegértés 6. 1576 1503
8. 1569 1571

Szerző: Webmester

Közzétéve: 2018-03-09 14:14:59

Országos kompetenciamérés 2016.

Mérési terület 2016 Évfolyam Átlageredmény (megbízhatósági tartomány)
Az intézményben Országosan
Matematika 6. 1535 (1495;1580) 1486 (1485;1487)
8. 1677 (1646;1710) 1597 (1596;1598)
Szövegértés 6. 1613 (1564;1658) 1494 (1493;1496)
8. 1594 (1562;1637) 1568 (1567;1569)

Szerző: Webmester

Közzétéve: 2018-03-08 10:37:50

Hírek



Tisztelt Szülők!

Kérjük az elektronikus naplónál szülői bejelentkezésre használt jelszavukat különös gonddal kezeljék!

Ne feledjék! Az Önök és gyermekeik adataihoz bárki hozzáférhet, aki ismeri felhasználónevüket és jelszavukat.

Kérjük tekintsék meg a jelszókezeléssel kapcsolatos tájékoztatót: E-napló jelszókezelés

Gyermekvédelem online környezetben

A magyar gyermekvédelmi rendszer működése az online környezetben történő gyermekveszélyeztetés tükrében:
A magyar gyermekvédelmi rendszer működése az online környezetben

Tájékoztató anyag (564 KB)

Ebédlemondás, étkezéssel kapcsolatos információk.

Az étkezéssel kapcsolatos ügyintézés 2017.09.19-től Ladányi Gyula területi koordinátor telefonszámán történik:
06 20 382 16 02
(730 és 1530 között hívható.)


SZJA 1%

Tisztelt Szülők!

Kérjük, adójuk 1 %-val támogassák az "Egy megújuló iskoláért" Alapítványt, ezzel hozzásegítve iskolánk tanulóit céljaik eléréséhez.

Adószám: 19668105-1-43


Szerző: Webmester

Közzétéve: 2018-10-19 11:35:09

Elérhetőségeink

Kispesti Vass Lajos Általános Iskola

Cím 1193 Budapest, Csokonai u. 9.
Telefon 280-5616
Email vass@iskola.kispest.hu
Web vassl.hu


Szerző: Webmester

Közzétéve: 2018-02-18 16:57:51

8.b osztály

Budapesti modern táncfesztivál csapat 1. hely:
Hocza Letícia
Nagy Dorina
Szigl Luca
Vass Nóra

Hocza Letícia
Akrobatikus rock and roll országos egyéni 1. hely
Akrobatikus rock and roll Európa bajnokság csapat 5. hely
4. Korcsoport
Engel Marcell, Molnár Krisztián, Schön Bálint,
Kiss-Németh Alex, Schön Szabolcs, Márton András,
Varga Patrik, Szabó Dániel, Román Dániel,
Búzás Richárd, Tóth Richárd, Somogyvári Edvin,
Villás Ferenc, Kaposi Tamás, Ostrowski Tamás

Szerző: Webmester

Közzétéve: 2017-08-15 17:14:07

8.a osztály

Kerületi magyar szövegértés:
Darai Szabolcs kerületi 2. hely
Sziráki Sarolta kerületi 2. hely
Német OÁTV
Borsos Viktória, Lakatos Petra, Macskásy Éva
Pásztor Gábor, Gulyás Vivien
Ostrowskiné Papp Éva


Kerületi német OÁTV:
Borsos Viktória kerületi 1. hely
Lakatos Petra kerületi 1. hely
Gulyás Vivien kerületi 3. hely
Pásztor Gábor kerületi 2. hely

Kerületi nagypályás bajnokság csapat 2. hely:
Tóth Richárd

Szerző: Webmester

Közzétéve: 2017-08-15 17:14:17

7.b osztály

Kerületi kisplasztika:
Lestyan-Goda Katalin kerületi 2. hely

"Decathlon legszebb sportélményem"
Balikó Sarlott Marcella budapesti 1. hely
Borsányi Beatrix budapesti 3. hely

Kerületi nagypályás bajnokság csapat 2. hely:
Román Dániel
Szabó Dániel

Bozsik Program labdarúgás kerületi csapat 3. hely:
Román Dániel
Szabó Dániel

Akrobatikus rock and roll budapesti 1. hely, országos 1. hely:
Hornek Andrea

Balikó Sarlott Marcella (szinkronúszás)
Nemzetközi Hungarian Open 7. hely
Magyar K.Kupa 9. hely
Mikulás Kupa(honvéd) budapesti 3. hely
Eszter kupa budapesti 3. hely

Szerző: Webmester

Közzétéve: 2017-08-15 17:14:31

7.a osztály

Kerületi német versmondó verseny:
Bakonyi Vivien kerületi 2. hely

Kerületi német OÁTV:
Macskásy Éva kerületi 2. hely

Kerületi Hermann Ottó verseny:
Macskásy Éva kerületi 3. hely

Kerületi nagypályás bajnokság csapat 2. hely:
Kaposi Tamás
Márton András
Varga Patrik

Bozsik Program labdarúgás kerületi csapat 3. hely:
Búzás Richárd
Márton András

Kerületi atlétika:
Búzás Richárd magasugrás kerületi 1. hely

Szerző: Webmester

Közzétéve: 2017-08-15 17:14:42

6.c osztály

Kerületi Rajz verseny:
Cao Thi Phuong Thao Laura kerületi 2. hely
Kirschner Aletta kerületi 3. hely

Kerületi Mikulás partizán csapat 3. hely:
Rippa Alexandra
Tóth Natália

Kerületi atlétika:
Schön Szabolcs Gergő magasugrás kerületi 3. hely
Schön Szabolcs Gergő távolugrás kerületi 3. hely
Engel Marcell Levente távolugrás kerületi 1. hely
Engel Marcell Levente 60m síkfutás kerületi 1. hely
Vég Regina magasugrás kerületi 1. hely

Kerületi mezei futóveseny csapat 3. hely:
Botos Marcell
Schön Bálint Csaba
Schön Szabolcs Gergő (egyéni 1. hely)

Kerületi atlétika többpróba csapat 2. hely:
Botos Marcell
Dallos András
Engel Marcell Levente (egyéni összetett 1. hely)
Schön Bálint Csaba
Schön Szabolcs Gergő

Bozsik Program labdarúgás kerületi csapat 3. hely:
Csomor Zsolt
Engel Marcell Levente
Kiss-Németh Alex

Kerületi Mikulás kupa labdarúgás csapat 1. hely:
Botos Marcell
Csomor Zsolt
Engel Marcell Levente
Schön Bálint Csaba
Schön Szabolcs Gergő
Somogyvári Edvin

Kerületi kispályás labdarúgás csapat 1. hely:
Csomor Zsolt
Engel Marcell Levente
Schön Bálint Csaba
Schön Szabolcs Gergő
Somogyvári Edvin

Kerületi nagypályás bajnokság csapat 2. hely:
Botos Marcell
Csomor Zsolt
Engel Marcell Levente
Kiss-Németh Alex
Schön Bálint Csaba
Schön Szabolcs Gergő
Somogyvári Edvin

Kerületi Amatőr Modern Táncfesztivál csapat 1. hely:
Cao Thi Phuong Thao Laura
Kirschner Aletta
Rippa Alexandra
Tóth Natália
Tóth Johanna
3. korcsoport
Schön Bálint, Schön Szabolcs, Csomor Zsolt, Kanyogh János, Somogyvári Edvin Czakó Viktor, Engel Marcell, CzakóTibor Ostrowski Tamás
Bp. 4.

Mizsei MátéKanyogh János, Burgond László, Czakó Viktor, Somogyvári Edvin, Schön Szabolcs, Engel Marcell, Incze Bertold Csomor Zsolt, Schön Bálint, Czakó Tibor, Fehér Bence Ostrowski Tamás
Budapesti Diákolimpia 4. hely

Szerző: Webmester

Közzétéve: 2017-08-15 17:14:53

6.b osztály

Kerületi Mikulás partizán csapat 3. hely:
Hegedűs Anna
Ivicz Nikolett
Légler Bernadett Brigitta
Major Alexandra
Péntek Fanni
Puska Boglárka
Szegletes Tímea Laura
Szép Hajnal Tímea

Kerületi népdaléneklési verseny csapat 1. hely:
Antusek Adrienn
Hegedűs Anna
Ivicz Nikolett
Jámbor Anna
Légler Bernadett Brigitta
Kulcsár Fanni
Major Alexandra
Péntek Fanni
Puska Boglárk
Szegletes Tímea Laura
Szép Hajnal Tímea

Orszgos Fitness Diákolimpia csapat 3. hely:
Szegletes Tímea Laura

Nemzetközi Bécsi Táncfesztivál csapat 2. hely:
Szegletes Tímea Laura

Budapesi Mikulás Fitness Kupa csapat 2. hely:
Szegletes Tímea Laura

Kerületi atlétika:
Kulcsár Fanni távolugrás kerületi 2. hely
Kecskeméti Hergely magasugrás kerületi 1. hely

Bozsik Program labdarúgás kerületi csapat 3. hely:
Bodó Bendegúz

Kerületi Mikulás kupa labdarúgás csapat 1. hely:
Czakó Tibor
Czakó Viktor

Kerületi kispályás labdarúgás csapat 1. hely:
Czakó Tibor
Czakó Viktor

Szerző: Webmester

Közzétéve: 2017-08-15 17:15:02

Ahogy a legtöbb honlap, ez a webhely is használ sütiket a weboldalain.