logó Kispesti Vass Lajos Általános Iskola
A gyerekeknek két dolgot kell adni: gyökereket és szárnyakat. (Goethe)

Keresés

Keresett kifejezes:

Országos kompetenciamérés 2017.

Mérési terület 2016 Évfolyam Átlageredmény (megbízhatósági tartomány)
Az intézményben Országosan
Matematika 6. 1518 1497
8. 1600 1612
Szövegértés 6. 1576 1503
8. 1569 1571

Szerző: Webmester

Közzétéve: 2018-03-09 14:14:59

Országos kompetenciamérés 2016.

Mérési terület 2016 Évfolyam Átlageredmény (megbízhatósági tartomány)
Az intézményben Országosan
Matematika 6. 1535 (1495;1580) 1486 (1485;1487)
8. 1677 (1646;1710) 1597 (1596;1598)
Szövegértés 6. 1613 (1564;1658) 1494 (1493;1496)
8. 1594 (1562;1637) 1568 (1567;1569)

Szerző: Webmester

Közzétéve: 2018-03-08 10:37:50

Aktuális

Hírek

Tisztelt Szülők!

Ügyeleti napok

Iskolánk az alábbi napokon tart ügyeletet:
  • július 11. (szerda) 900-1300
  • július 25. (szerda) 900-1300
  • augusztus 08. (szerda) 900-1300
  • augusztus 22. (szerda) 900-1300

Ügyelet tanulóink számára június 18.-tól június 22.-ig.

Iskolánk ügyeletet biztosít 2018. június 18. és 22. között, melyre ebédet befizetni június 7.-én 730-tól 900-ig lesz lehetőség.

Pótvizsgák

A pótvizsgák időpontja:
  • augusztus 28. (kedd) 900
  • augusztus 29. (szerda) 900

Tanévnyitó

A 2018/2019-es tanévnyitó ünnepség időpontja:
  • szeptember 3. (hétfő) 800

Szülői értekezlet első osztályos tanulók szüleinek

Időpontja:
  • szeptember 3. (hétfő) 1700

A Kispesti Kóficok Kerületi Napközis Tábor helyszíne megváltozik.

Új helyszín a 9 hét alatt (2018. június 25-aug. 24.): Kispesti Eötvös József Általános Iskola (1191 Bp., Eötvös u. 13.)
Jelentkezni a kitöltött tanulói adatlap benyújtásával lehet.

Nyári tábor adatalap (32 KB)

Felvett 1. osztályos tanulók

Tisztelt Szülők!

A következő tanulók nyertek felvételt iskolánkba:
Felvett tanulók 2018. (44 KB)


Balett és néptánc tanszak-előképző

Tisztelt Szülők!

A következő tanulók nyertek felvételt a balett és a néptánc tanszak-előképzőbe:
Néptánc balett OM azonosítók (23 KB)
Tánc

Szerző: Webmester

Közzétéve: 2018-06-18 12:54:07

Hírek


SZJA 1%

Tisztelt Szülők!

Kérjük, adójuk 1 %-val támogassák az "Egy megújuló iskoláért" Alapítványt, ezzel hozzásegítve iskolánk tanulóit céljaik eléréséhez.

Adószám: 19668105-1-43




Beíratkozás

2018. április 12. (csütörtök)

800 órától folyamatosan 1900 óráig

2018. április 13. (péntek)

800 órától folyamatosan 1900 óráig

Felhívás

Nyilatkozat tartózkodási helyről (16 KB)

Nyilatkozatok és meghatalmazás minta

Felvett tanulók 2018. (23 KB)
Nyilatkozat szülői felügyeletről (21 KB)
Meghatalmazás minta (13 KB)
Nyilatkozat beíratáshoz (12 KB)
Nyilatkozat a sorrendről (12 KB)
Nyilatkozat etika-hittan (12 KB)
Adatlap (12 KB)

A beiratkozáshoz szükséges eredeti dokumentumok

  • Óvodai szakvélemény
  • A gyermek
    • anyakönyvi kivonata,
    • TAJ kártyája,
    • lakcím kártyája,
    • oltási könyve.
  • Külföldi állampolgárságú gyermek esetén a gyermek tartózkodási engedélye.


Tisztelt Szülők!

A Kispesti Alapfokú Művészeti Iskolában (1193. Irányi Dániel u. 2. ) a
TÁNC ÁGAZATON

2018. április 26-án és 27-én 14-18 óráig felvételi szintfelmérést tartanak.

A gyermekeknek szűk rövidnadrág, szűk póló vagy tornadressz szükséges.

Kiss Tímea
Tánc ágazat intézményvezető-helyettes
tánc

Gyermekvédelem online környezetben

A magyar gyermekvédelmi rendszer működése az online környezetben történő gyermekveszélyeztetés tükrében:
A magyar gyermekvédelmi rendszer működése az online környezetben

Tájékoztató anyag (564 KB)

Ebédlemondás, étkezéssel kapcsolatos információk.

Az étkezéssel kapcsolatos ügyintézés 2017.09.19-től Ladányi Gyula területi koordinátor telefonszámán történik:
06 20 382 16 02
(730 és 1530 között hívható.)

Szerző: Webmester

Közzétéve: 2018-05-09 14:02:46

Elérhetőségeink

Kispesti Vass Lajos Általános Iskola

Cím 1193 Budapest, Csokonai u. 9.
Telefon 280-5616
Email vass@iskola.kispest.hu
Web vassl.hu


Szerző: Webmester

Közzétéve: 2018-02-18 16:57:51

8.b osztály

Budapesti modern táncfesztivál csapat 1. hely:
Hocza Letícia
Nagy Dorina
Szigl Luca
Vass Nóra

Hocza Letícia
Akrobatikus rock and roll országos egyéni 1. hely
Akrobatikus rock and roll Európa bajnokság csapat 5. hely
4. Korcsoport
Engel Marcell, Molnár Krisztián, Schön Bálint,
Kiss-Németh Alex, Schön Szabolcs, Márton András,
Varga Patrik, Szabó Dániel, Román Dániel,
Búzás Richárd, Tóth Richárd, Somogyvári Edvin,
Villás Ferenc, Kaposi Tamás, Ostrowski Tamás

Szerző: Webmester

Közzétéve: 2017-08-15 17:14:07

8.a osztály

Kerületi magyar szövegértés:
Darai Szabolcs kerületi 2. hely
Sziráki Sarolta kerületi 2. hely
Német OÁTV
Borsos Viktória, Lakatos Petra, Macskásy Éva
Pásztor Gábor, Gulyás Vivien
Ostrowskiné Papp Éva


Kerületi német OÁTV:
Borsos Viktória kerületi 1. hely
Lakatos Petra kerületi 1. hely
Gulyás Vivien kerületi 3. hely
Pásztor Gábor kerületi 2. hely

Kerületi nagypályás bajnokság csapat 2. hely:
Tóth Richárd

Szerző: Webmester

Közzétéve: 2017-08-15 17:14:17

7.b osztály

Kerületi kisplasztika:
Lestyan-Goda Katalin kerületi 2. hely

"Decathlon legszebb sportélményem"
Balikó Sarlott Marcella budapesti 1. hely
Borsányi Beatrix budapesti 3. hely

Kerületi nagypályás bajnokság csapat 2. hely:
Román Dániel
Szabó Dániel

Bozsik Program labdarúgás kerületi csapat 3. hely:
Román Dániel
Szabó Dániel

Akrobatikus rock and roll budapesti 1. hely, országos 1. hely:
Hornek Andrea

Balikó Sarlott Marcella (szinkronúszás)
Nemzetközi Hungarian Open 7. hely
Magyar K.Kupa 9. hely
Mikulás Kupa(honvéd) budapesti 3. hely
Eszter kupa budapesti 3. hely

Szerző: Webmester

Közzétéve: 2017-08-15 17:14:31

7.a osztály

Kerületi német versmondó verseny:
Bakonyi Vivien kerületi 2. hely

Kerületi német OÁTV:
Macskásy Éva kerületi 2. hely

Kerületi Hermann Ottó verseny:
Macskásy Éva kerületi 3. hely

Kerületi nagypályás bajnokság csapat 2. hely:
Kaposi Tamás
Márton András
Varga Patrik

Bozsik Program labdarúgás kerületi csapat 3. hely:
Búzás Richárd
Márton András

Kerületi atlétika:
Búzás Richárd magasugrás kerületi 1. hely

Szerző: Webmester

Közzétéve: 2017-08-15 17:14:42

6.c osztály

Kerületi Rajz verseny:
Cao Thi Phuong Thao Laura kerületi 2. hely
Kirschner Aletta kerületi 3. hely

Kerületi Mikulás partizán csapat 3. hely:
Rippa Alexandra
Tóth Natália

Kerületi atlétika:
Schön Szabolcs Gergő magasugrás kerületi 3. hely
Schön Szabolcs Gergő távolugrás kerületi 3. hely
Engel Marcell Levente távolugrás kerületi 1. hely
Engel Marcell Levente 60m síkfutás kerületi 1. hely
Vég Regina magasugrás kerületi 1. hely

Kerületi mezei futóveseny csapat 3. hely:
Botos Marcell
Schön Bálint Csaba
Schön Szabolcs Gergő (egyéni 1. hely)

Kerületi atlétika többpróba csapat 2. hely:
Botos Marcell
Dallos András
Engel Marcell Levente (egyéni összetett 1. hely)
Schön Bálint Csaba
Schön Szabolcs Gergő

Bozsik Program labdarúgás kerületi csapat 3. hely:
Csomor Zsolt
Engel Marcell Levente
Kiss-Németh Alex

Kerületi Mikulás kupa labdarúgás csapat 1. hely:
Botos Marcell
Csomor Zsolt
Engel Marcell Levente
Schön Bálint Csaba
Schön Szabolcs Gergő
Somogyvári Edvin

Kerületi kispályás labdarúgás csapat 1. hely:
Csomor Zsolt
Engel Marcell Levente
Schön Bálint Csaba
Schön Szabolcs Gergő
Somogyvári Edvin

Kerületi nagypályás bajnokság csapat 2. hely:
Botos Marcell
Csomor Zsolt
Engel Marcell Levente
Kiss-Németh Alex
Schön Bálint Csaba
Schön Szabolcs Gergő
Somogyvári Edvin

Kerületi Amatőr Modern Táncfesztivál csapat 1. hely:
Cao Thi Phuong Thao Laura
Kirschner Aletta
Rippa Alexandra
Tóth Natália
Tóth Johanna
3. korcsoport
Schön Bálint, Schön Szabolcs, Csomor Zsolt, Kanyogh János, Somogyvári Edvin Czakó Viktor, Engel Marcell, CzakóTibor Ostrowski Tamás
Bp. 4.

Mizsei MátéKanyogh János, Burgond László, Czakó Viktor, Somogyvári Edvin, Schön Szabolcs, Engel Marcell, Incze Bertold Csomor Zsolt, Schön Bálint, Czakó Tibor, Fehér Bence Ostrowski Tamás
Budapesti Diákolimpia 4. hely

Szerző: Webmester

Közzétéve: 2017-08-15 17:14:53