logó Kispesti Vass Lajos Általános Iskola
A gyerekeknek két dolgot kell adni: gyökereket és szárnyakat. (Goethe)

Tanulmányi versenyek


Tanulmányi versenyek 2016-2017.

A sport mellett tanulmányi- és művészeti versenyeken is rendszeresen indulnak tanulóink. nem kis büszkeséggel mondhatjuk, hogy ezekről is ritkán jönnek el tanítványaink „üres kézzel”.

verseny neve

résztvevő tanulók

osztály

helyezés

„Értékeink Európában, ami összeköti Európát”

Országos rajzverseny

Kovács Anna

5. b

Emléklap és ajándék

„Értékeink Európában”

Nemzetközi rajzverseny, döntő

Kovács Anna

5. b

Emléklap és ajándék

Mesemondó kerületi verseny


Tóth – Eperjesy György

3. c

2.

Versmondó kerületi verseny alsós

Moral-Tánczos Gergő

1. a

2.

országos prózamondó verseny

Licz-Für Domos

1.a

különdíj

„Az én könyvem” (könyvborító tervezése)

Harmann Katalin

8. a

2.

Sík Zoé

6. b

1.

BGSZC Harsányi János Szakgimn. által szerv. matematika – logika csapatverseny, DÖNTŐ

Anderlik Sándor, Ambrus Tamás, Ambrus Máté

7.a

4.

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

Knódel Lívia

5. a

5.

Csontos Flóra

6. a

Fővárosi költészetnapi versillusztrációs pályázat


Orosz Tímea

5. a

8.

Miltényi Mira

6. b

2.

Alsós Szépolvasó verseny

Wimmer Péter

2. b

1.

Tóth Barnabás

3. a

Magyar Balázs

4. b

Tánczos Nóra

2. a

2.

Török Panka

3. a

Kolláth Koppány

4. a

3.

Kerületi Történelmi Verseny „1956”

Battonyai Fehér László,Sziráki Benedek

8.a

2.

Kovács Karolina,

8. b

Fliszár Alexandra, Perger Szonja, Nagy Gábor


Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny


Knódel Lívia

5. a

1.

Csontos Flóra

6. a

Nagy Zsófia

7. b

2.

Kerületi versmondó

Hocza Bence,

3. c

1.



Ilyés Levente Sándor



verseny

Czágler Maja

2. b

2.

Mayer Márk

2. c

3.

Kerületi népdalverseny

Erdei Vince, Mátyás Barnabás, Pusztai Norbert, Szegletes Milán

6. b

Arany minősítés

Mészáros Jázmin

7. b

Arany Minősítés

Kulcsár Fruzsina, Nagy Tünde, Nagy Zsófia, Horváth Szilvia, Kremeny Iringó, Holecz Hargita


7. c

Cynolter Dorotyya, Kolok Veronika, Kaláka Laura, Miltényi Míra, Sík Zoé, Várnagy Virág, Velencei Dorottya

6. b

ezüst

Varázsceruza rajzverseny SNI gyerekeknek

Szabó Bence

7. c

1.

Angol Játékos Vetélkedő

Csernus Richárd, Kiss Kornélia, Knódel Lívia, Müller Dávid, Orosz Tímea

5. a

2.

Alsós népdal verseny

Gál Borbála, Eőri Kitti, Kuit Angelina,Bánóczi Kiara, Czágler Maja, Simon Anna, Rehák Alexandra , Antal Lili, Nagy Natália

2. b

Kiemelt Arany Minősítés

Horváth Péter, Szabó Marcell, Wimmer Péter, Bajczár Dániel

2. b

Ezüst Minősítés

Antal Ádám, Nagy József,

2. a

Arany Minősítés

Fazekas Bence, Erdei Lőrinc, Papp

3. c

Alsós népdal verseny

Fülöp Regina, Csizmadia Gergő, Csomor Nikolett, Szentirmai Marcell, Bogádi Lili

4. a

Bronzminősítés

Antal Máté,

Ezüstminősítés

Dányádi Lilla, Duong Ngoc Katalin, Haska Lívia, Sohajda Fanni, Tran Huyen Ly, Kordai Napsugár, Kocsis Csinszka, Németh Milla, Pázmándi Lili, Kiss-Csitári Kata

4. b

Bronzminősítés

Kerületi rajzverseny

Szabó Bence

7. c

1.

Kerületi vers- és prózamondó verseny

VERS: Kulcsár Fruzsina, Meskó Dóra

7.c

Kiemelt Arany

Cynolter Dorottya

6. b

Arany

Maurer Alexanra

5.b

ezüst

Próza: Zsibók Márk


8. a

Arany

Miltányi Míra, Sík Zoé

6. b

Ezüst

Fekete K. Emese

Bronz

kerületi mese és prózamondó

alsó

Licz-Für Domos,

1. a

Kiemelt Arany

Moral-Tánczos Gergő

1. a

Arany

Czágler Maja

2. b

Ezüst

Ujj Maja

2. a

Bronz

Tóth-Eperjesy György

3. c

Kiemelt Arany

Balla Tünde

3. c

Ezüst

Lestyán- Goda János

4. a

Kiemelt Arany

Nyelvtan helyesírás verseny

Ignácz Anna, Kirschner Ármin

4. c

3.

Kolláth Koppány

4. a

„Az élet piros oldala” rajzpályázat

Gujdár Ádám

1. a

2.

Gróf Aurél

1. a

különdíj

Dari Máté

6. a

2.

Bornemissza Brigitta

7. b

2.

Olvasni Jó

2- 6

2-6

1.

Angol kerületi komplex verseny

Fekete Kinga Emese

6. b

1.

Erdei Vince


3.

Knódel Lívia

5. a

1.

Maurer Alexandra

5. b

3.

Andrelik Sándor

7. a

1.

Dzama-Demjén Péter

7. c

2.

Kispest English Competetion

Knódel Lívia

5. a

3.

Maurer Alexandra

5. b

3.

Varga Léna

5. a

Különdíj

Horváth Lili

6. a

2.

Fazekas Attila

7. b

3.

Nagy Gábor

8. b

3.

Matematika Verseny

Szűcs Levente

3. c

1.

Országos Prózamondó

Verseny

Licz Für Domos

1. a

különdíj

Bendegúz Tudásbajnokság

Antal Ádám

2. a

1.

2.

Benkócs Krisztián

2. c

1.

Maurer Marcell

3. b

3.

Fülep Richárd,

Ilyés Levente

Szűcs Levente

3. c

3.

2.

1.

Antal Máté

4. a

2.

2.

Böngész országos olvasás verseny

Ács Patrik, Kardos Fruzsina, Juhász Péter

2. c

10.

Böngész országos matematika verseny

Bertus Ádám, Tóthpál Dénes,

Kiss Lícia

2. c

10.

Szerző: Webmester

Közzétéve: 2018-12-03 14:54:49

Ahogy a legtöbb honlap, ez a webhely is használ sütiket a weboldalain.