logó Kispesti Vass Lajos Általános Iskola
A gyerekeknek két dolgot kell adni: gyökereket és szárnyakat. (Goethe)

Tanítók, tanárok elérhetőségei


Tanítók, tanárok email címei

Tisztelt szülők!

A digitális oktatással kapcsolatos kérdésekkel keresheti kollégáinkat az itt található email címeken is.
A korábban használt elérhetőségek továbbra is működnek!

A feladatok beküldésére használt email cím továbbra is: vass@egressy.info

Név Cím
Badics Tiborné badi65@gsuite.vassl.hu
Bátori Ágnes batoriagnes@gsuite.vassl.hu
Benkő Gyula balint19@gsuite.vassl.hu
Császár Ferenc csaszi9@gsuite.vassl.hu
Csernák Lászlóné csernakzsuzsa@gsuite.vassl.hu
Darvas Péter darvaspeter@gsuite.vassl.hu
Doroszi Renáta doroszi.renata@gsuite.vassl.hu
dr. Kovács Péter pitsmith75@gsuite.vassl.hu
dr. Kovácsné Papp Beáta beatakp@gsuite.vassl.hu
dr. Mayer Virág mvirag@gsuite.vassl.hu
Forgács Zsuzsanna forgacszsu@gsuite.vassl.hu
Gál Tamás gtportal@gsuite.vassl.hu
Hódosiné Bíró Ágnes hb.agi@gsuite.vassl.hu
Hodosiné Jánosi Anett hodosi.anett@gsuite.vassl.hu
Ilyés Anita ilyesanita2@gsuite.vassl.hu
Kalmár Zsuzsa kzsuzsi@gsuite.vassl.hu
Kántorné Orosz Mária komaya@gsuite.vassl.hu
Kocsis Julianna Ibolya kocsisibolya@gsuite.vassl.hu
Kővári Edit edit729@gsuite.vassl.hu
Lukács-Ruzsom Renáta ruzsomreni@gsuite.vassl.hu
Marsi Judit mjudit@gsuite.vassl.hu
Mayer Tiborné mzsuzsa@gsuite.vassl.hu
Molnár Emese molnaremese@gsuite.vassl.hu
Nagy Győry Tamás nagygyorytamas@gsuite.vassl.hu
Nyilasi Adrienn nyilasia@gsuite.vassl.hu
Ostrowski Tamás otamas@gsuite.vassl.hu
Ostrowskiné Papp Éva oeva@gsuite.vassl.hu
Pethesné Urányi Zita uranyizita@gsuite.vassl.hu
Pethő Gergely pethogergely@gsuite.vassl.hu
Schindler Klára schindler.klara@gsuite.vassl.hu
Siposné Kaszonyi Andrea skandrea@gsuite.vassl.hu
Szászvaipap Éva szaszvaieva2@gsuite.vassl.hu
Szigetvári Ágota szagota@gsuite.vassl.hu
Sziráki Nikoletta szirakini@gsuite.vassl.hu
Tangl Emese tanglemese@gsuite.vassl.hu
Tar Tünde tundetar@gsuite.vassl.hu
Tóthné Fazekas Katalin tfkati@gsuite.vassl.hu
Urbánné Mészáros Tünde umtunde@gsuite.vassl.hu
Vámosi Lászlóné zsuvamosi@gsuite.vassl.hu
Veress Enikő veniko@gsuite.vassl.hu
Vincze Éva vinceva62@gsuite.vassl.hu
Zimmermann Péter zimmermannpeter@gsuite.vassl.hu
Zimmermann-né Gazsó Anna anna61@gsuite.vassl.hu

Szerző: Webmester

Módosítva: 2020-07-09 15:10:53

Ahogy a legtöbb honlap, ez a webhely is használ sütiket a weboldalain.