logó Kispesti Vass Lajos Általános Iskola
A gyerekeknek két dolgot kell adni: gyökereket és szárnyakat. (Goethe)

Felső Tagozat versenyeredmények


Tanulmányi versenyek 2017-2018.

Tanuló neve/osztály

KERÜLETI HELYEZÉS

FŐVÁROSI HELYEZÉS

ORSZÁGOS HELYEZÉS

Perger Bálint 5.a

3. helyezés rajz



Szabó Tünde 5.a

  1. helyezés Olvasni jó



Kiss Csitári Kata 5.b

3. helyezés



Duong Katalin 5.b

Ének kiemelt arany

Ének ezüst

Ének 3. helyezés

Dányádi Lilla Szófia 5.b

Ének kiemelt arany

Ének ezüst

Ének 3. helyezés

Kocsis Csinszka 5.b

Ének kiemelt arany

Ének ezüst

Ének 3. helyezés

Németh Milla 5.b

Ének kiemelt arany

Ének ezüst

Ének 3. helyezés

Pázmándi Lili 5.b

Ének kiemelt arany

Ének ezüst


Pázmándi Luca 5.b

Ének kiemelt arany

Ének ezüst

Ének 3. helyezés

Tran Teri 5.b

Ének kiemelt arany

Ének ezüst

Ének 3. helyezés

Antal Bernadett 5.c

-Kerületi népdaléneklési verseny/ kiemelt arany


- Tiszán innen, Dunán túl… Fővárosi Népdaléneklő Verseny/ ezüst

-Hévízgyörki Népdaléneklési Verseny/ 3. helyezés (Bronz diploma)

Birkás Hanna 5.c



Bolyai anyanyelvi csapatverseny (megyei)/69.

Forgó Alexander 5.c



Bolyai anyanyelvi csapatverseny (megyei) / 41.

Ignácz Anna 5.c

-Kerületi népdaléneklési verseny/ kiemelt arany


- Tiszán innen, Dunán túl… Fővárosi Népdaléneklő Verseny/ ezüst

Bolyai anyanyelvi csapatverseny (megyei)/ 69

-Hévízgyörki Népdaléneklési Verseny/ 3. helyezés (Bronz diploma)

Kirschner Ármin 5.c



Bolyai matematikai csapatverseny (megyei)/ 52

-Bolyai anyanyelvi csapatverseny (megyei) 41.

Kiss Cintia 5.c

-Kerületi népdaléneklési verseny/ kiemelt arany

- Tiszán innen, Dunán túl… Fővárosi Népdaléneklő Verseny/ ezüst

-Hévízgyörki Népdaléneklési Verseny/ 3. helyezés (Bronz diploma)

Kovács Dorottya 5.c

-Olvasni jó verseny/ 1. hely


Bolyai anyanyelvi csapatverseny (megyei)/ 69.

Kovács Kristóf 5.c

Bozsik torna

-Olvasni jó verseny/ 1. hely



Nádori Gáspár 5.c

-Olvasni jó verseny/ 1. hely


Bolyai anyanyelvi csapatverseny (megyei)/ 41.

Németh Boglárka 5. c



Bolyai anyanyelvi csapatverseny (megyei)/ 69.

Vásárhelyi-Tóth Sándor 5.c



-Bolyai matematikai csapatverseny (megyei)/ 52.

-Bolyai anyanyelvi csapatverseny (megyei)/ 41.

Knódel Lívia 6.a

Simonyi helyesírás 1. hely

angol komplex 1. hely

angol játékos 3. hely

Kifő 3. hely

Simonyi helyesírás 5. hely


Kramli Szilárd 6.a

Könyvtárismereti 1. hely

Kerületi német játékos 4. hely



Müller Dávid 6.a

Bolyai-matek-kerületi 6. hely



Orosz Tímea 6.a

Angol játékos 3. hely

Kidobós 3. hely



Papp Dóra 6.a

Ének-arany minősítés



Rónaszéki Ádám 6.a

Német játékos 4. hely



Sziliznicsenkó Alina 6.a

Német játékos 4. hely



Tóth-Eperjesy Anna 6.a

Kifő 3. hely

Olvasni jó 1. hely

Német játékos 4. hely



Váli Szilvia 6.a

Kifő 3. hely



Zsirai Emília 6. a

Német játékos 4. hely



Szabó Lilla 6.b

Prózamondó 4. hely



Moksony Dorka 6.b

Könyvtárhasználati verseny 3. hely



Maurer Alexandra 6.b

Könyvtárhasználati verseny 3. hely



Kerülő Anna 6.b

Könyvtárhasználati verseny 3. hely



Bak Gabriella 6.b

Angol játékos vetélkedő 3. hely



Maurer Alexandra 6.b

Angol játékos vetélkedő 3. hely



Nagy Vilmos 6.b



Angol 1., 4. hely

Kanyogh Nóra 6.b

Kispest pályázat 1. hely



Szabó Lilla 6.b

Kispest pályázat 1. hely



Bornemissza Melinda 6.b

Néptánc 1. hely



Sipos Vanda 6.b

Néptánc 1. hely



Pölöskei Ramóna 6.b

Néptánc 1. hely



Harman Arnold 6.b

Néptánc 1. hely



Nagy Vilmos 6.b

Néptánc 1. hely



Bak Gabriella 6.b

Rocky 1. hely



Maurer Alexandra 6.b

Rocky 1. hely



Horváth Noémi 6.b

Rocky 1. hely



Kerülő Anna 6.b

Fitness 1.,2. hely



Radics Bálint 6.b

Rocky 1. hely



Horváth Lili 7.a

Állatok világnapja házi csapatverseny 2. hely



Tuzson Alexandra 7.a



Bencsik Szabina 7.a



Csontos Flóra 7.a

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny kerületi 4. hely


Bolyai Matematika Csapatverseny Fővárosi 7. hely

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Fővárosi 6. hely


Hódosi Levente 7.a



Moksony Botond 7.a



Bencsik Szabina 7.a



Csontos Flóra 7.a




Farkas Zsófi


Bolyai Matematika Csapatverseny Fővárosi 7. hely


Horváth Lili



Bencsik Szabina


Bolyai Természettudományi Csapatverseny Fővárosi 23. hely


Moksony Botond



Farkas Zsófi



Horváth Lili



Farkas Zsófi

Hermann Ottó Biológia Verseny kerületi 8. hely




Moksony Botond

Kémia házi verseny 1. hely



Hódosi Levente

Kémia házi verseny 3. hely



Farkas Zsófi 7.a

Kémia házi verseny 7. hely



Bakonyi Bendegúz 7.b


Bolyai természettudományi 57. hely


Fekete Emese 7.b



Simonyi 5. hely „Szemiramisz függőkertje-rajz komplex angol 1. hely

Kádár Mihály 7.b


Bolyai természettudományi 57. hely


Kaláka Laura 7.b

népdaléneklés ezüst

Bolyai magyar 12. hely népdaléneklés arany

népdaléneklés kiemelt arany

Kolok Dóra 7. b


Bolyai magyar 12. hely


Mátyás Barnabás 7.b


Bolyai magyar 12. hely


Miltényi Míra 7.b

népdaléneklés ezüst

Bolyai magyar 12. hely népdaléneklés arany

„Szemiramisz függőkertje”-rajz népdaléneklés kiemelt arany Kazinczy 2. hely

Orosz Viktória 7.b


Bolyai természettudományi 57. hely

„Szemiramisz függőkertje”-rajz

Princl Barka 7.b


népdaléneklés arany

népdaléneklés kiemelt arany

Sik Zoé 7.b

népdaléneklés ezüst

népdaléneklés arany

népdaléneklés kiemelt arany

Velencei Dorottya 7.b


Bolyai természettudományi 57. hely

„Szemiramisz függőkertje”-rajz

Berta Sára 7.c

OATV 1. hely



Murnyák Réka 7.c

Hermann Ottó 6. hely



Bakó Dávid 7.c

Bolyai Matematika Csapatverseny 32. hely



Glonczi Patrik 7.c



Bakó Dávid 7.c

Bolyai Természettudományi Csapatverseny 59. hely



Dari Máté 7.c



Jónás Dominik 7.c



Zagyi Milán 7.c



Anderlik Sándor 8.a

Bolyai Matematika Csapatverseny 34. hely



Argay Endre 8.a



Ambrus Máté 8.a



Anderlik Sándor 8.a

Bolyai János Természettudományi, Számítástechnika és Matematika verseny 8. hely



Ambrus Tamás 8.a

Bolyai János Természettudományi, Számítástechnika és Matematika verseny 9. hely



Ambrus Máté 8.a



Nagy Zsófia 8.b

Simonyi Zsigmond 3. hely Katasztrófavédelmi verseny 3. hely



Bornemissza Brigitta 8.b

KIFÖ 1. hely



Király Lara 8.b

KIFÖ 1. hely



Pálfi Márk 8.b

KIFÖ 1. hely



Földi Kitti 8.b

KIFÖ 1. hely Katasztrófavédelmi verseny 3. hely



Dzama Demjén Péter 8.c

Kerületi Komplex Angol verseny 3. hely Kerületi Informatika verseny 2. hely

Bolyai Matematika 21. hely Bolyai Nyelvi verseny 36. hely

Országos Angol Tanulmányi verseny 1. hely

Nagy Tünde 8.c

Kerületi Népdaléneklési verseny arany


Tiszán innen Dunán túl ezüst

Mészáros Jázmin 8.c

Kerületi Népdaléneklési verseny arany

Tiszán innen Dunán túl továbbjutó

Tiszán innen, Dunán túl ezüst

Kulcsár Fruzsina 8.c

„Szemirámisz függőkertje”

Kerületi népdaléneklési verseny arany

Tiszán innen Dunán túl továbbjutó

Tiszán innen, Dunán túl ezüst

Halassy Lili 8.c


Bolyai matematika verseny 21. hely


Bélavári Kolos 8.c

„Szemirámisz függőkertje”-rajz



Szabó Dorottya 8.c

Állatok világnapja 3. hely



Kiss Nikolett 8.c

Állatok világnapja 3. hely



Szalkai Róbert 8.c

Állatok világnapja 3. hely „Szemirámisz függőkertje”-rajz



Szabó Bence Péter 8.c

„Szemirámisz függőkertje”-rajz különdíj

Bolyai Matematika 21.hely Bolyai Nyelvi 36. hely


Meskó Dóra 8.c

„Szemirámisz függőkertje”-rajz

Bolyai Matematika 21.hely


Zelnik Zelina 8.c

„Szemirámisz függőkertje”-rajz

Bolyai Anyanyelvi 36. hely


Nagy Tünde 8.c

„Szemirámisz függőkertje”-rajz

Tiszán innen Dunán túl továbbjutó


Farkas Fanni 8.c

„Szemirámisz függőkertje”-rajz



Hiller Tekla 8.c

„Szemirámisz függőkertje”-rajz



Pollák Marcell 8.c

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 5. hely

„Szemirámisz függőkertje”-rajz



Kremeny Iringó 8.c

„Szemirámisz függőkertje”-rajz



Szűcs Gergely 8.c

„Szemirámisz függőkertje”-rajz Bolyai Természettudományi 8. hely



Horváth László 8.c

Bolyai Természettudományi 8.hely Kerületi Informatika verseny 4. hely


Zrínyi Ilona Matematika verseny

Bélavári Kolos 8.c

Bolyai Természettudományi 8.hely



Halassy Lili 8.c

Bolyai Természettudományi 8.hely, 2. hely, 4. hely



Meskó Dóra 8.c



Szabó Bence Péter 8.c



Meskó Dóra 8.c

Házi és Kerületi vers és prózamondó verseny



Kulcsár Fruzsina 8.c



Szabó Bence Péter 8.c

Kerületi Katasztrófavédelmi verseny 3. hely



Szerző: Webmester

Közzétéve: 2018-11-30 12:57:09

Ahogy a legtöbb honlap, ez a webhely is használ sütiket a weboldalain.